Kolín ve čtvrtfinále

12.12.2017 - red
počet přečtení: 606
vytvořeno 12.12.2017, upraveno 12.12.2017

Poločas se kolínský GEOSAN oddával v Hradci Králové bezuzdné přestřelce (53-50). V přestávce však kouč Medvědů zřejmě zatrhnul další hazard při potýkání se s domácím prvoligovým protivníkem a Medvědi třetí čtvrtinou ovládnutou 13-31 rozhodli o výhře 85-98 a svém postupu z pátého kola Českého poháru už do čtvrtfinále, kde ve dvojutkání s Pardubicemi, nebo Brnem už půjde o FINAL-4. V rozhodné třetí čtvrtině Medvědi trefili už za prvních 6 a půl minuty 6 trojek (3 Číž, 2 Vocetka, 1 Bakič). A právě trojková údernost udělala v zápase největší rozdíl (22/6 – 20/10). Za Kolín, který se obešel bez útočných doskoků, se nejvíc činili Pajovič (25), Skinner (18), Vocetka (15, trojky 5/5) a Šafarčík (12). Hradec měl jen dva dvojciferné střelce v Majeríkovi (18) a Malém (14). Kolín je druhým čtvrtfinalistou po ústecké SLUNETĚ.