Pardubice postupují

27.09.2017 - red
počet přečtení: 315
vytvořeno 27.09.2017, upraveno 27.09.2017

Beksa úspěšně zvládla první část své mise v kvalifikaci FIBA Europe Cupu. Na domácím kurtu sice řadou zbytečných ztrát nechávala rumunské Sibiu celý poločas žít (42-37), ale i poté v útoku se trápícímu soupeři ztěžovala jeho přechod do brejků, a když ve třetí čtvrtině za útok vzalo americké trio Burnett (celkem 22), Martin (26+10 doskoků, trojky 6/5), Walker (11 za 17 minut), nebylo v odvetě prvního kola kvalifikace při vedení o dvacet co řešit. Pardubice nakonec zvítězily 77-64 a ve druhém kole se střetnou o postup do základní skupiny s už podstatně těžším vyzyvatelem - belgickým Charleroi. Beksa hosty přetlačila z trojek (9-5), na doskoku (49-36), naopak hodně ji zatížilo nebývalých 24 ztrát.