11.01.2018 - red
počet přečtení: 510
vytvořeno 11.01.2018, upraveno 11.01.2018

TV KNBL

Kapitán Michal Mareš třemi trojkami a hned 11 úvodními body svého týmu vytáhl USK už za tři minuty do trháku 11-3 a Sovy na domácí půdě vedli už v první čtvrtině předposledního zápasu základní skupiny Alpe Adria Cupu nad Vídní dokonce 29-8. Dál se neohlížely zpět a zvítězily 99-78, taženy Bookertem (22) a Marešem (18). Víceméně v pěti hrající hosté přijeli bez své podkošové opory Jiřího Hubálka. Zaostali v bodech zpod koše (50-36), v trojkách (12-9) i na doskoku (42-29). USK (2-3) si to ve středu rozdá opět doma o postup do čtvrtfinále s Prievidzou. Svou letošní derniéru v soutěži za sebou má ústecká SLUNETA, jež před svými fanoušky rozdrtila slovinské Domžale 112-83, když na rozhodné vedení zadělala už v první čtvrtině (33-21) pěti trojkami. Ve skupině skončila s bilancí 2-4 třetí. V utkání se opírala o Pecku (22), Robinsona (21) a Singletaryho (19). Soupeře přestřílela především z trojek (14-7) a brejků (32-14).