Kooperativa NBL

Dres Jakuba Houšky vyvěšen v děčínské hale!

27.08.2018 - red
počet přečtení: 793
vytvořeno 27.08.2018, upraveno 27.08.2018

TV KNBL

UDÁLOST Dlouholetý kapitán a centr BK ARMEX Děčín Jakub Houška se oficiálně rozloučil s kariérou, a to velmi barvitým a hojně navštíveným exhibičním duelem. V jeho rámci byl 36letý pivot, který si v klubu odkroutil nebývalých 14 sezon, překvapen i vyvěšením svého dresu s číslem 15 pod střechu stánku Válečníků. Přímo na palubovku pak Houškovi přišli poděkovat a předat obraz s otisky svých dlaní všichni, kterým dosud pomohl v rámci charitativního programu Koubasket, a se slovy díků se přidala i primátorka města Marie Blažková.

Ex-kapitán Děčína v zápase přivítal spoustu svých bývalých spoluhráčů a také syna Marka, autora 10 bodů. Jakub Houška na závěr symbolicky předal i kapitánské žezlo novému šéfovi týmu Jakubu Krakovičovi a daroval i šek na 10 tisíc korun holčičce Valince.

2784NTg.jpg

„Asi to nejde popsat slovy. Pro tento okamžik prostě stojí za to žít a hlavně sportovat! Těch 14 let opravdu mělo smysl! Děkuji ti, Děčíne! Jsem šťastnej! Bylo to megamonstrózní,“ oglosoval rozlučku na svém facebookovém profilu nyní již trenér a činovník Houška.

2785ZjY.jpg