Kooperativa NBL

Velká premiéra Studia basketbal i s NBA hráčem

06.11.2018 - Redakce
počet přečtení: 668
vytvořeno 06.11.2018, upraveno 06.11.2018

TV KNBL

UDÁLOST Už jen pár dní zbývá do chvíle, kdy Kooperativa NBL vstoupí do nové éry. Na sobotu 10. listopadu je totiž naplánovaná premiéra vysílání české nejvyšší soutěže ve zcela novém formátu. Studio basketbal má být vlajkovou lodí projektu Kooperativa NBL TV, která už nějaký čas běží na svém vlastním webu. Teď bude kompletní.

Studio basketbal si klade za cíl poskytnout fanouškovi komplexní informace a zážitek z aktuálního kola Kooperativa NBL. Hlavní náplní je přenos vybraného zápasu, který proběhne v „televizním“ formátu na více kamer za doprovodu komentáře dvou odborníků z pražského studia. Premiérové střetnutí v rámci Studia basketbal obstarají v sobotu BK Opava a USK Praha za doprovodu komentátorské dvojice Jiří Kalemba a Jiří Welsch.

Studio basketbal ale není jen přenos utkání. Na své si přijdou basketbaloví fajnšmekři, kteří se těší na rozbory nebo informace ze zákulisí nejen Kooprativa NBL. Oba komentátoři spolu budou ještě před začátkem přenosu ve studiu diskutovat o basketbalovém dění uplynulých dnů a samozřejmě nabídnou maximum informací k chystanému zápasu, aby vylepšili divácký zážitek.

 

KNBL_TV_grafika

 

Další výhodou formátu, kdy je zápas komentován z pražského studia na Královce, je možnost plynule přejít obrazem i komentářem do kteréhokoli ze souběžně hraných zápasů Kooperativa NBL. Pokud budete Studio basketbal sledovat, nepřijdete tak o žádnou z napínavých koncovek, kterou vám navíc oba komentátoři přiblíží svým projevem.

První vysílání Studia basketbal začíná na webu tv.nbl.cz už v sobotu 10. listopadu v 17:30.