Výsledkový proužek
  • Tuři - Orli 102-78 (Teplý 19, Macela a Vaňák 17 - Slezák 22, Talley a Tyrna 18), Lions – Vysočina (1. liga) 100-70 (Robinson 19, White a Zuzák 15)
  • Přípravy: Handlová (slovenská extraliga) - Brno 82-86 (Prášil 21, Krakovič a Marič 14), Zlín (1. liga) - Brno 62-84 (Krakovič 18, Semerád 15)
  • Přípravy: Ústí - USK 88-83, Klosterneuburg (elitní soutěž Rakouska) - Brno 78-95 (Prášil 17, Krakovič 15, Šiška 14)
  • Přípravy: Kolín - Kbely (2. liga) 90-38 (Faifr 29, Hammond 14), Brno - Komárno (slovenská extraliga) 68-79 (Prášil 19, Krakovič 14)
  • Příprava: Nymburk - Zielona Gora (vicemistr Polska) 66-62 (Stutz 13, Pomikálek 11, Rančík 9, Raivio a Houška 7)
Foto: Andrzej Romanski

Exkluzivně úno22201417:26 Simmons, Welsch, Hruban, Benda, Rančík, Mahalbašič. Šestice mužů z Nymburka bude tvořit silnou kostru All-Star týmu Mattoni NBL v Utkání hvězd, které se chystá na 2. března do pardubické ČEZ arény. A tento půltucet doplní další ligové hvězdy Levell Sanders, Kwamain Mitchell, Jakub Šiřina, Corey Muirhead a Jaromír i Petr Bohačíkové. O šancích na vítězství, mužích v doprovodných soutěžích, pohádkové návštěvě i své účasti ve Slam Dunk Contestu hovořil s NBL.cz křídelník mistra Vojtěch Hruban.

Přečteno 478x Číst celý článek
Foto: Tomáš Laš

úno18201420:31 Levell Sanders, Jiří Welsch, Chester Simmons, Petr Benda, Radoslav Rančík. To je hvězdná pětice Mattoni NBL, jež vzešla z hlasování fanoušků do česko-polské All-Star Game. Tvoří ji tedy kvartet borců z Nymburka řízený pardubickým veteránem Sandersem. A proti nim se 2. března v Pardubicích postaví pětka Tauron Basket Ligy tvořená čtveřicí ze Zielony Gory Lukasz Koszarek, Przemyslaw Zamojski, Christian Eyenga a Vladimir Dragičevič, již doplní Cezary Trybaňski z Koszalinu.

Přečteno 568x Číst celý článek
Foto: ČBF/Tauron Basket Liga

úno18201413:33 Stále blíž je druhý ročník česko-polské All-Star Game, v níž opět změří síly reprezentanti Mattoni NBL a Tauron Basket Ligy. All-Star Weekend bude startovat semifinálovou show smečařů v pardubickém AFI Palace už v sobotu 1. března. Den poté bude hlavní představení situováno již do ČEZ arény.

Přečteno 558x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

úno4201416:33 Do svého finále spěje hlasování pro hráče základních pětek česko-polské All-Star Game. A pětice Mattoni NBL se pomalu začíná rýsovat. Aktuálně v ní jsou rozehrávač Levell Sanders a kvartet z Nymburka: křídla Chester Simmons a Jiří Welsch a podkošoví muži Radoslav Rančík a Petr Benda. Vydrží?

Přečteno 586x Číst celý článek
Foto: Tauron Basket Liga

led23201413:47 Měsíc do konce hlasování pro základní pětky česko-polské All-Star Game se zdá být rozhodnuto o členech zahajovací sestavy Tauron bakset ligy, kde jsou neohrožení čtyři muži ze Zielony Gory, tedy rozehrávač Lukasz Koszarek, křídla Przemyslaw Zamojski a Christian Eyenga a podkošový hráč Vladimir Dragičevič, stejně jako centr Cezary Trybaňski ze Starogardu Gdaňski.

Přečteno 559x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

led8201411:23 Po osmi týdnech hlasování pro základní pětice česko-polské All-Star Game je nejvyrovnanější situace mezi křídly. Hned čtyři se na špičce přetlačují v rozsahu necelých tří procent. Vedou pardubický Corey Muirhead (16,7 procenta hlasů) a nymburský Jiří Welsch (16,5), kteří aktuálně patří do základní pětky, za nimi jsou další nymburské opory Chester Simmons (16,4) a Vojtěch Hruban (13,9). Až s odstupem se na ně dívá děčínský Luboš Stria (10,8).

Přečteno 709x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

pro6201314:41 Základní pětka týmu Mattoni NBL pro česko-polské Utkání hvězd doznala po druhých dvou týdnech hlasování zásadních změn. I nadále se v ní drží pardubický playmaker Levell Sanders a nymburský power forward Radoslav Rančík, ovšem trio Luboš Bartoň, Corey Muirhead a Travis Nelson své pozice ztratilo. Novými členy základu jsou nymburská křídla Chester Simmons a Jiří Welsch a pod košem je novicem elitního kvintetu Petr Benda. Pokud by se tak All-Star Game hrála dnes, nastoupila by euroligová čtveřice Zielony Gory spolu s centrem Trybaňskim proti eurocupovému kvartetu Nymburka dirigovanému rozehrávačem Sandersem.

Přečteno 509x Číst celý článek
Foto: ČBF/Tauron Basket Liga

Exkluzivně lis27201312:37 Nadšené reakce bosse Euroligy Jordiho Bertomeua, osobní gratulace šéfa ULEB Eduarda Portelly, který v tomto typu mezinárodní konfrontace vidí budoucnost, i pochvala od generálního sekretáře FIBA Europe Kamila Nováka, přítomného přímo na místě. Všechny tyto pozitivní ohlasy musel zmínit ředitel polské Tauron basket ligy Jacek Jakubowski, když se s odstupem vracel k premiéře česko-polského All-Star z letošního února.

Přečteno 624x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

lis25201314:32 Jeden jediný Čech, symbolicky kapitán lví reprezentace, figuruje po dvou týdnech hlasování do česko-polské All-Star Game v ultra zkušené základní pětici Mattoni NBL. Spolu s děčínským Lubošem Bartoněm je v ní dále nymburský power forward Radoslav Rančík a trio z Pardubic - rozehrávač Levell Sanders, forward Corey Muirhead a centr Travis Nelson. Jde tak o česko-slovensko-jamajsko-americký kvintet.

Přečteno 800x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

Exkluzivně lis7201318:55 "Nadnárodní" popová star Ewa Farna bude jedním z velkých trumfů druhého vydání česko-polského All-Star, které v neděli 2. března na tři a půl hodiny rozvibruje stěny pardubické ČEZ Arény. Společný podnik Mattoni NBL a Tauron basket ligy, jehož našlapaný první ročník hostila v únoru Wroclaw, však bude mít taháků ještě mnohem víc.

Přečteno 920x Číst celý článek
aktuality
aktuální utkání
Mattoni NBL 2013/14 základní část

Basketmag.cz
NBL sudí Paulík o záludných zákoutích světa 3x3
INTERVIEW Z WORLD TOUR 3X3   Kdo sledoval pozorně pražský kvalifikační turnaj Wo...

Startuje show Světového poháru! Obhájci bez záplavy hvězd a zhrzeného Johna Walla. Udeří doma Španělé?
30.8. Hodně proměněný vstoupí dnes v noci (s Finskem, od 22:30 vysílá ČT Sport) do očekáva...

Komplex Kanada zrušen. Češky ve Varech vítězí
Po dalším famózním obratu v závěrečných minutách lvice na turnaji v Karlových Varech skoli...

Videa
anketa
Co podle vás bylo či stále je událostí této ligové sezony?  

Celkem hlasů: 2383

Facebook


Odkazy
Basketbalová ročenka ročenka – NBL 2013 TVcom - sportovní přenosy Mládežnický basketbal Basketmag.cz
Kvalitní švýcarské produkty určené k přípravě i regeneraci svalů a kloubů. Rychle se vstřebávají, nemastí, nealergizují.

partners www.sportbohemia.cz idnes.cz cd CT4 Česká pošta Molten Mattoni