Výsledkový proužek
  • Čtvrtfinálový Zápas 4: Děčín - Opava 71-69 (2-2)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 3: Pardubice - Ústí 90-72 (3-0), Opava - Děčín 55-61 (2-1), Nymburk - Ostrava 112-78 (3-0), Prostějov - Kolín 85-69 (3-0)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 2: Děčín - Opava 66-76 (0-2), Ústí - Pardubice 78-85 (0-2), Ostrava - Nymburk 63-96 (0-2), Kolín - Prostějov 66-78 (0-2)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 1: Opava - Děčín 76-71, Pardubice - Ústí 79-76, Prostějov - Kolín 89-81, Nymburk - Ostrava 88-50
  • Dohrávka 8. kola: Nymburk - Ostrava 87-53
Foto: Andrzej Romanski

Exkluzivně úno22201417:26 Simmons, Welsch, Hruban, Benda, Rančík, Mahalbašič. Šestice mužů z Nymburka bude tvořit silnou kostru All-Star týmu Mattoni NBL v Utkání hvězd, které se chystá na 2. března do pardubické ČEZ arény. A tento půltucet doplní další ligové hvězdy Levell Sanders, Kwamain Mitchell, Jakub Šiřina, Corey Muirhead a Jaromír i Petr Bohačíkové. O šancích na vítězství, mužích v doprovodných soutěžích, pohádkové návštěvě i své účasti ve Slam Dunk Contestu hovořil s NBL.cz křídelník mistra Vojtěch Hruban.

Přečteno 378x Číst celý článek
Foto: Tomáš Laš

úno18201420:31 Levell Sanders, Jiří Welsch, Chester Simmons, Petr Benda, Radoslav Rančík. To je hvězdná pětice Mattoni NBL, jež vzešla z hlasování fanoušků do česko-polské All-Star Game. Tvoří ji tedy kvartet borců z Nymburka řízený pardubickým veteránem Sandersem. A proti nim se 2. března v Pardubicích postaví pětka Tauron Basket Ligy tvořená čtveřicí ze Zielony Gory Lukasz Koszarek, Przemyslaw Zamojski, Christian Eyenga a Vladimir Dragičevič, již doplní Cezary Trybaňski z Koszalinu.

Přečteno 428x Číst celý článek
Foto: ČBF/Tauron Basket Liga

úno18201413:33 Stále blíž je druhý ročník česko-polské All-Star Game, v níž opět změří síly reprezentanti Mattoni NBL a Tauron Basket Ligy. All-Star Weekend bude startovat semifinálovou show smečařů v pardubickém AFI Palace už v sobotu 1. března. Den poté bude hlavní představení situováno již do ČEZ arény.

Přečteno 416x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

úno4201416:33 Do svého finále spěje hlasování pro hráče základních pětek česko-polské All-Star Game. A pětice Mattoni NBL se pomalu začíná rýsovat. Aktuálně v ní jsou rozehrávač Levell Sanders a kvartet z Nymburka: křídla Chester Simmons a Jiří Welsch a podkošoví muži Radoslav Rančík a Petr Benda. Vydrží?

Přečteno 485x Číst celý článek
Foto: Tauron Basket Liga

led23201413:47 Měsíc do konce hlasování pro základní pětky česko-polské All-Star Game se zdá být rozhodnuto o členech zahajovací sestavy Tauron bakset ligy, kde jsou neohrožení čtyři muži ze Zielony Gory, tedy rozehrávač Lukasz Koszarek, křídla Przemyslaw Zamojski a Christian Eyenga a podkošový hráč Vladimir Dragičevič, stejně jako centr Cezary Trybaňski ze Starogardu Gdaňski.

Přečteno 479x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

led8201411:23 Po osmi týdnech hlasování pro základní pětice česko-polské All-Star Game je nejvyrovnanější situace mezi křídly. Hned čtyři se na špičce přetlačují v rozsahu necelých tří procent. Vedou pardubický Corey Muirhead (16,7 procenta hlasů) a nymburský Jiří Welsch (16,5), kteří aktuálně patří do základní pětky, za nimi jsou další nymburské opory Chester Simmons (16,4) a Vojtěch Hruban (13,9). Až s odstupem se na ně dívá děčínský Luboš Stria (10,8).

Přečteno 593x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

pro6201314:41 Základní pětka týmu Mattoni NBL pro česko-polské Utkání hvězd doznala po druhých dvou týdnech hlasování zásadních změn. I nadále se v ní drží pardubický playmaker Levell Sanders a nymburský power forward Radoslav Rančík, ovšem trio Luboš Bartoň, Corey Muirhead a Travis Nelson své pozice ztratilo. Novými členy základu jsou nymburská křídla Chester Simmons a Jiří Welsch a pod košem je novicem elitního kvintetu Petr Benda. Pokud by se tak All-Star Game hrála dnes, nastoupila by euroligová čtveřice Zielony Gory spolu s centrem Trybaňskim proti eurocupovému kvartetu Nymburka dirigovanému rozehrávačem Sandersem.

Přečteno 448x Číst celý článek
Foto: ČBF/Tauron Basket Liga

Exkluzivně lis27201312:37 Nadšené reakce bosse Euroligy Jordiho Bertomeua, osobní gratulace šéfa ULEB Eduarda Portelly, který v tomto typu mezinárodní konfrontace vidí budoucnost, i pochvala od generálního sekretáře FIBA Europe Kamila Nováka, přítomného přímo na místě. Všechny tyto pozitivní ohlasy musel zmínit ředitel polské Tauron basket ligy Jacek Jakubowski, když se s odstupem vracel k premiéře česko-polského All-Star z letošního února.

Přečteno 521x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

lis25201314:32 Jeden jediný Čech, symbolicky kapitán lví reprezentace, figuruje po dvou týdnech hlasování do česko-polské All-Star Game v ultra zkušené základní pětici Mattoni NBL. Spolu s děčínským Lubošem Bartoněm je v ní dále nymburský power forward Radoslav Rančík a trio z Pardubic - rozehrávač Levell Sanders, forward Corey Muirhead a centr Travis Nelson. Jde tak o česko-slovensko-jamajsko-americký kvintet.

Přečteno 716x Číst celý článek
Foto: Andrzej Romanski

Exkluzivně lis7201318:55 "Nadnárodní" popová star Ewa Farna bude jedním z velkých trumfů druhého vydání česko-polského All-Star, které v neděli 2. března na tři a půl hodiny rozvibruje stěny pardubické ČEZ Arény. Společný podnik Mattoni NBL a Tauron basket ligy, jehož našlapaný první ročník hostila v únoru Wroclaw, však bude mít taháků ještě mnohem víc.

Přečteno 769x Číst celý článek
Mattoni NBL na ČT 4 sport
ct4
aktuality
aktuální utkání

PLAYOFF MATTONI NBL 2013/14
0
0
BK JIP Pardubice
3
Sluneta Ústí nL
0
BK Opava
2
BK Děčín
2
NH Ostrava
0
Ariete Prostějov
3
BC Farfallino Kolín
0
Ariete Prostějov 
0
BK JIP Pardubice 
0
ČEZ Nymburk  
0
 
0
0
 
0

Basketmag.cz
GM Raptors vyslal F-bombu! Impérium vrátilo úder
UDÁLOST    Generální manažer Toronto Raptors ví, jak zažehnout oheň hned na úvod...

U Lions a v Nové huti platí pokuty dokonce i trenéři!
ZAJÍMAVOST   Při vrcholné části sezony Mattoni NBL není od věci se po čase opět ...

Omlouváme se všem předplatitelům
Časopis Basket magazín se bohužel dostal do finančních problémů, které intenzivně řeší. Př...

Videa
anketa
Co podle vás bylo či stále je událostí této ligové sezony?  

Celkem hlasů: 1263

Facebook


Odkazy
Basketbalová ročenka ročenka – NBL 2013 TVcom - sportovní přenosy Mládežnický basketbal Basketmag.cz
Kvalitní švýcarské produkty určené k přípravě i regeneraci svalů a kloubů. Rychle se vstřebávají, nemastí, nealergizují.

partners www.sportbohemia.cz idnes.cz cd CT4 Česká pošta Molten Mattoni