Výsledkový proužek
  • Finále - Zápas 3: Nymburk - Prostějov 97-63 (3-0)
  • Série o bronz - Zápas 3: Pardubice - Opava 62-79 (1-2)
  • Finále - Zápas 2: Prostějov - Nymburk 66-80 (0-2)
  • Série o bronz - Zápas 2: Opava - Pardubice 88-71 (1-1)
  • Finále - Zápas 1: Nymburk - Prostějov 75-61

říj15201020:16 Na úvod nečekaná domácí porážka s Opavou, ve druhém kole hodně vysoká nadílka v Novém Jičíně. Basketbalisté Kolína nevstoupili do nového ročníku Mattoni NBL pravou nohou. Kouč Predrag Benáček přesto napanikaří a říká: "Samozřejmě, s Opavou jsme měli doma vyhrát. Ale klidně se může stát, že jim porážku vrátíme u nich."

Přečteno 1771x Číst celý článek Komentáře 4

říj11201012:23 Basketbalisté Kolína neuspěli v úvodním utkání letošního ročníku a prohráli na domácí palubovce s Opavou. Konečný výsledek může být pro někoho překvapivý minimálně ze dvou důvodů: Kolínští chtějí letos navázat na loňskou zdařilou sezónu, v níž byli především právě doma velice kvalitní, navíc v inkriminovaném utkání vedli už o čtrnáct bodů. O důvodech kolínského neúspěchu jsme hovořili s Romanem Zachrlou.

Přečteno 1249x Číst celý článek Komentáře 0

Aktualizováno zář17201009:12 Už v noci ze čtvrtka na pátek se vrátili kolínští basketbalisté ze soustředění v Bratislavě. Na Slovensku měli být původně do soboty osmnáctého září. Důvodem předčasného odjezdu byl špatný zdravotní stav téměř všech hráčů.

Přečteno 1864x Číst celý článek Komentáře 0

srp31201013:08 Jako jedni z posledních zahájili závěrečnou část přípravy na nový ročník Mattoni NBL kolínští basketbalisté. V současné době finišuje jejich hrubá část tréninku, v pátek odehraje Kolín první přípravné utkání.

Přečteno 1857x Číst celý článek Komentáře 0

kvě3201019:57 Radost z historického postupu do play-off trochu kalí kolínskému trenérovi Predragu Benáčkovi až osmá příčka v tabulce. "Měli jsme na to skončit šestí," uvedl kouč v rozhovoru po skončení sezony pro jeho tým. Podle slov Benáčka mají už v Kolíně téměř pohromadě i kádr na příští ročník.

Přečteno 2713x Číst celý článek Komentáře 0

dub21201014:00 Ve své třetí ligové sezoně uhráli košíkáři Kolína svůj nejlepší historický výsledek. Osmou příčkou po základní části se probojovali do vyřazovacích bojů o titul. Kolín měl navíc jistotu čtvrtfinále dlouho před koncem základní části a reálně pomýšlel i na lepší umístění. Trenér týmu Predrag Benáček si při hodnocení pochvaloval splnění cíle i výkonnost všech hráčů týmu.

Přečteno 1671x Číst celý článek Komentáře 2

Aktualizováno dub19201017:39 Vrchní ředitel Mattoni NBL Miloš Pražák v odvolacím řízení po prostudování všech dostupných materiálů rozhodl, že odvolání BC Kolín proti verdiktu disciplinární komise potrestat klub uzavřením hřiště na dvě utkání a peněžitou pokutou ve výši padesát tisíc Kč za inzultaci rozhodčího divákem se zamítá. Kolínští za "domácí" hřiště zvolili Sportovní centrum Nymburk.

Přečteno 2834x Číst celý článek Komentáře 4

bře14201013:05 Tím nejlepším způsobem oslavil své třicáté narozeniny kolínský hráč David Machač. Významnou měrou přispěl k výhře svého týmu na půdě USK, kterou Kolín zdramatizoval boj o šestou příčku v tabulce. "Je to velmi milý dárek," usmíval se po utkání spokojený pivot. David se na vítězství podílel devatenácti body a sedmi doskoky.

Přečteno 1730x Číst celý článek Komentáře 0

úno25201009:20 Utkání týmů toužících potvrdit své postavení mezi první osmičkou tabulky slibovalo dramatickou podívanou. Opava předváděla v posledních zápasech velmi dobré výkony, Kolín naopak toužil zastavit sérii porážek z posledních kol. Místo urputné bitvy se však na palubovce odehrávala spíše jednostranná záležitost. Radost z jasné výhry (102:79) kalilo domácím jen zranění Romana Marka.

Přečteno 1728x Číst celý článek Komentáře 0

pro21200913:48 Dlouhou dobu drželi šestou příčku v tabulce Mattoni NBL basketbalisté Kolína. V osmi kolech druhé čtvrtiny soutěže ale vyhráli pouze dvakrát a svoji pozici přepustili Opavě. Přesto si trenér týmu Predrag Benáček příliš nezoufá: "Kolín patří na šestou až osmou příčku. A tam jsme."

Přečteno 2580x Číst celý článek Komentáře 0
aktuality
aktuální utkání
Mattoni NBL 2013/14 základní část

Basketmag.cz
Skoro král doskakovačů ACB o nejtěžším soupeři, své proměně, US majitelích i vlastní auře v týmu Cajasolu
VIDEOINTERVIEW BASKETMAGU    Ondřej Balvín roste a roste. Už však nikoli do...

Kamil Švrdlík o amerických návycích Audy, jiném patře Balvína, ukrutné rychlosti a čekání na zahraniční terno
VIDEOINTERVIEW  BASKETMAGU   Po odchodech Jaromíra Bohačíka do Leuven a Luk...

V duchu tradic Novaka Djokoviče, Pavla Slezáka nebo Vladimíra Šmicra: svatební obr hektika Jakuba Šiřiny!
VIDEOINTERVIEW BASKETMAGU    Vy, dříve narození, si asi ještě pamatujete tu...

Videa
anketa
Co podle vás bylo či stále je událostí této ligové sezony?  

Celkem hlasů: 2295

Facebook


Odkazy
Basketbalová ročenka ročenka – NBL 2013 TVcom - sportovní přenosy Mládežnický basketbal Basketmag.cz
Kvalitní švýcarské produkty určené k přípravě i regeneraci svalů a kloubů. Rychle se vstřebávají, nemastí, nealergizují.

partners www.sportbohemia.cz idnes.cz cd CT4 Česká pošta Molten Mattoni