Výsledkový proužek
  • Finále - Zápas 3: Nymburk - Prostějov 97-63 (3-0)
  • Série o bronz - Zápas 3: Pardubice - Opava 62-79 (1-2)
  • Finále - Zápas 2: Prostějov - Nymburk 66-80 (0-2)
  • Série o bronz - Zápas 2: Opava - Pardubice 88-71 (1-1)
  • Finále - Zápas 1: Nymburk - Prostějov 75-61

Kdo měl v 3. kole nejproduktivnější základ?

říj 20 2010 15:24 Přestože v nejednom případě jména, vyznačená v zápise o utkání na webu ČBF coby jména patřící do základné sestavy, nekorespondují s videopřenosem a hráči, kteří se na hřišti skutečně objevili, pokusili jsme se provést srovnání produkce základních pětek všech týmů ve třetím kole.

Číst celý článek 818xPřečteno Komentáře 0

Preview 4. kola MNBL: nejen bitvy o první a předposlední flek!

říj 19 2010 17:23 Hned několik mimořádně poutavých klání nabízí menu čtvrtého kola. Jako aperitiv poslouží zajímavý souboj Kolína s Ostravou, chutným hlavním chodem bude důležité střetnutí USK s nažhavenými Svitavami a dezert, ten vám pocuchá chuťové kanálky intenzitou babiččina koláče: to bude match Nového Jičína s Děčínem!

Číst celý článek 1238xPřečteno Komentáře 1

Trojkaři zatím trojčí líp než v minulé sezoně!

říj 19 2010 14:23 Už se také nemůžete dočkat první srovnávací analýzy z oblasti "trojčení" ze staré a nové trojky? Po pravdě řečeno, po třech kolech je na zásadní závěry jistě ještě příliš brzy. Přesto pouhým pohledem na trojkařskou úspěšnost celé ligy za minulou sezonu a dosavadní průběh té nové lze už něco vysledovat.

Číst celý článek 868xPřečteno Komentáře 0

Dotované vstupenky pro kluby a školy na Eurocup a NLB

říj 19 2010 12:15 ZPRÁVA Z KLUBU I v letošní sezoně nabízí ČEZ Basketball Nymburk zvýhodněné vstupenky pro basketbalové kluby a školy na svá utkání Eurocupu a tentokrát i NLB ligy v Pardubicích.

Číst celý článek 1272xPřečteno Komentáře 0
O dospění Ubilly, výjimečném Stehlíkovi i stavaři Kenovi

říj 18 2010 14:42 Na Unibonu Nový Jičín se rozhodla ostravská Nová huť demonstrovat, jak vážně myslí svůj útok na první pětku po základní části. 53 body v druhé půli zvrátila zápas třetího kola až ke konečné výhře 84-79. O jejích zásadních okolnostech, návratu zmoudřelého playmakera Mannyho Ubilly i nikoliv zaručené první pětce po základní části pro NBL.cz hovořil kouč Unibonu Zbyněk Choleva. A nakonec došlo i na "Bořka stavitele" Kena Walkera.

Číst celý článek 1227xPřečteno Komentáře 2
Plzeňský Novák: Kolín není lepší než my!

říj 18 2010 09:08 Nováčci z Plzně a ze Svitav se po úvodních kolech podle očekávání srovnali na posledních dvou místech tabulky. Plzeň se udržela na předposlední příčce díky tomu, že v sobotu při utkání v Kolíně zredukovala výsledek na přijatelný patnáctibodový rozdíl (70-85). Pokud by Kolín udržel tempo z první půle, kterou vyhrál o 23 bodů, byli by Západočeši o skore poslední.

Číst celý článek 1151xPřečteno Komentáře 0
Čarnecký o pomoci z nároďáku a slovenském obrovi

říj 18 2010 08:40 Třetí kolo Mattoni NBL přivedlo do Děčína dosud neporaženou Opavu. Slezané v prvním kole vyloupili těsně Kolín, což podle bookmakerů bylo docela překvapení. V domácím derby s ostravskou Novou hutí byly šance vyrovnané, ovšem družina trenéra Hummela budí letos veliký respekt a hodlá se bez skrupulí protlačit do skupiny A1. Přesto Opava předvedla domácímu publiku brilantní výkon a dala mu zavzpomínat na časy "zlaté éry" s osou reprezentantů a medailových umístění.

Číst celý článek 1143xPřečteno Komentáře 0
3. kolo MNBL: 5 zápasů - 5 hrdinů

říj 17 2010 16:34 Kromě seriálu Štace k MVP budeme na stránkách nbl.cz vyhodnocovat nejlepší hráče jednotlivých utkání. V rámci třetího kola Mattoni NBL "došlo" na čtyři cizince a jediného domácího zástupce. Kdo to asi bude?

Číst celý článek 1405xPřečteno Komentáře 7
Hummel: Touha konečně porazit Nový Jičín byla obrovská

říj 17 2010 10:15 Když Marek Stuchlý po opavské apokalypse prohlásil, že Nová huť chce být v první pětce po základní části, nemluvil do větru. Teď už to jde říct s jistotou. Důvod? Ten je jasný. Ostrava se postarala o senzaci kola, když po sérii 14 ligových porážek s Novým Jičínem dokázala favorita zaskočit. Poprvé od 3. ledna 2007!

Číst celý článek 1234xPřečteno Komentáře 8
Bálint: Rozpočtový odstup od Nymburka se ještě zvětšil

říj 17 2010 08:35 Prostějovští Orli po postupu do základní skupiny Eurochallenge Cupu žijí v této sezoně v daleko větším očekávání. Hostit budou týmy jako Bonn, KK Záhřeb nebo Krku Novo Mesto, tedy tým, který v posledním finále slovinské ligy pokořil 3-2 na zápasy Olimpiji Lublaň a získal svůj třetí titul. O tom, o získávání informací od největšího českého soupeře, o zákulisí klubu i o očekávaných dramatech v semifinále české ligy hovořil pro NBL.cz kouč Orlů Peter Bálint.

Číst celý článek 1199xPřečteno Komentáře 0
aktuality
aktuální utkání
Mattoni NBL 2013/14 základní část

Basketmag.cz
Kouč Fousek o MS, svých citlivkách a jejich budoucnu
INTERVIEW BASKETMAGU    Kouč Richard Fousek už tyto dny válčí na maďarské f...

Nejlepší Čech a Češka roku obdrží šperk s diamanty
V pátek večer, tedy první srpnový den, bude znám nový král a královna českého basketbalové...

Bartoň o zákulisí Barcy: smlouva, Navarro, oblečení, auta, tresty, doktoři, muzeum a 200 signálů kouče XP
VIDEOINTERVIEW BASKETMAGU   FC Barcelona. Magický je název klubu, za nějž mohou ...

Videa
anketa
Co podle vás bylo či stále je událostí této ligové sezony?  

Celkem hlasů: 2305

Facebook


Odkazy
Basketbalová ročenka ročenka – NBL 2013 TVcom - sportovní přenosy Mládežnický basketbal Basketmag.cz
Kvalitní švýcarské produkty určené k přípravě i regeneraci svalů a kloubů. Rychle se vstřebávají, nemastí, nealergizují.

partners www.sportbohemia.cz idnes.cz cd CT4 Česká pošta Molten Mattoni