Výsledkový proužek
  • Čtvrtfinálové Zápasy 2: Děčín - Opava 66-76 (0-2), Ústí - Pardubice 78-85 (0-2), Ostrava - Nymburk 63-96 (0-2), Kolín - Prostějov 66-78 (0-2)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 1: Opava - Děčín 76-71, Pardubice - Ústí 79-76, Prostějov - Kolín 89-81, Nymburk - Ostrava 88-50
  • Dohrávka 8. kola: Nymburk - Ostrava 87-53
  • Poslední 44. kolo: Prostějov - Brno 91-76, Opava - Ústí 94-82, Lions - USK 95-96 PP, Děčín - Ostrava 69-54, Kolín - Pardubice 65-74
  • Dohrávka 11. kola: Svitavy - Nymburk 88-93 PP

Lovemysport.cz: nový projekt pro play-off Mattoni NBL s košem výher!

dub 11 2014 15:47 Následující týdny rozhodnou o tom, pro koho bude letošní ligový ročník úspěšný. Přišel totiž čas play-off! A aktivně se do něj můžete zapojit i vy, basketbaloví fanoušci. Dneškem počínaje startuje nový projekt věnovaný výhradně vyřazovacím bojům v Mattoni NBL.

Číst celý článek 325xPřečteno
Interview s ostravským králem ligových trojkařů nejen o čtvrtfinále s Nymburkem

Kolik dáte trojek v řadě? Kolik mistr Jurečka? A jak plní Vujoševiče?

Exkluzivně dub 11 2014 14:23 V zápasech trefí každou druhou trojku. Tedy v průměru. A jestli je někdo v Mattoni NBL trojkovým specialistou, tak právě on. Křídlo NH Ostrava Luděk Jurečka. Jeho tým počínaje sobotou čeká ta nejtěžší možná čtvrtfinálová série - s obhájci trofeje. Ústy svého "mluvčího" však Nová huť boj předem rozhodně nevzdává. Chce zapomenout na debakl z posledního mače základní části a dát Nymburku alespoň nějakou "challenge", jak se tomu dnes říká. Nyní už ale dejme slovo přímo ostravskému snajprovi, který vás vezme nejen pod pokličku série se Středočechy.

Číst celý článek 211xPřečteno
Čtvrtfinálový rozhovor s power forwardem Farfallina, který si přeje ošklivé počasí

Horák o ztrátě Mitchella, plánu Kolína a nevděčnosti za obědový start

Exkluzivně dub 11 2014 11:41 Jeho dokonale kulaté průměry 10 bodů a 5 doskoků se ve čtvrtfinále s Prostějovem budou Kolínu víc než hodit. Stejně tak i 30procentní trojky. A vůbec nejvíc jeho hrubá síla. Té bude proti prostějovským podkošovým tvrďákům zapotřebí větší než malé množství. Nejen o tom hovořil ve velkém rozhovoru s NBL.cz power forward Farfallina Ladislav Horák, kterého pořádně naštval start čtvrtfinále v sobotu už ve 12:15. Více už vám teď poví on sám.

Číst celý článek 595xPřečteno
Preview pátečních čtvrtfinálových Zápasů 1

Souboj generálů Sanderse a Mitchella! A na ČT nájezd Válečníků na Opavu!

Aktualizováno dub 11 2014 08:06 Proslulý hit švédské kapely Europe The Final Countdown (Závěrečné odpočítávání) by měl dnes dunět halami v Pardubicích i Opavě na úsvitu Zápasů 1 dvou extrémně elektrizujících čtvrtfinálových sérií. Jen těžko si jde v letošní sezoně představit vyrovnanější řeže než souboje Pardubic s Ústím a Děčína s Opavou. Je jisté, že pardubická hala Dukla bude praskat ve švech a nadskakovat v základech. A ve slezském stánku věří v první dvoutisíc této sezony. Včera padl na Spartě divácký rekord hokejové extraligy, navíc v Praze v jeden čas sledovalo dva lední šlágry dohromady neuvěřitelných 21 tisíc lidí! Dnes je na řadě basketbal a je především na opavském lidu, aby před televizními kamerami opět rozbouřil dění v někdejší basketbalové baště.

Číst celý článek 413xPřečteno
Na Dukle se chystá Pocta legendám alias oslava výročí velkých čtyřek

dub 10 2014 14:41 Velmi slavnostní doprovodnou akcí vyzdobí v pátek úvodní domácí duel čtvrtfinále s Ústím (od 18 hodin) klub BK JIP Pardubice. Událost byla nazvaná "Pocta legendám 2014" a jejím cílem je připomenout jubileum 40 let od zisku první medaile pardubického klubu, tedy stříbra z roku 1974, dále 30 let od zisku prvního a dosud jediného mistrovského titulu klubu (1984) a také 20 let od prvního vítězství v Českém poháru (1994).

Číst celý článek 309xPřečteno
Obsáhlé čtvrtfinálové interview NBL.cz s vysokou ústeckou Pandou
Krakovič: Doufám, že celou sezonu si výhry venku šetříme na play-off!

Exkluzivně dub 10 2014 14:05 O sedm mužů a 11 minut Marka Slunečka se celou sezonu opíraly výkony Pand ve většině z jejich 42 zápasů. Klíčová otázka čtvrtfinálové série s Pardubicemi proto zní, zda v této mini rotaci, jež tým při velmi solidním personálním obsazení donesla až k historické jízdě v Mattoni NBL, ustojí i přetěžkou sérii play-off. Na to i mnohé jiné se server NBL.cz ptal jednoho z ústeckých "sedmi statečných" Jakuba Krakoviče.

Číst celý článek 259xPřečteno
Velké čtvrtfinálové interview s kapitánem Děčína: Bude to bolestivý basket!
Válečník Jakub o osobní výzvě, rajcu z Houška ven! a Striově přednášce

Exkluzivně dub 10 2014 11:45 Ten rok uběhl rychleji než voda, jež protéká Labem v Děčíně. A pro tým Válečníků nastala konečně šance zaplašit staré démony. I před jejich kapitánem stačí vypustit klíčové slovo "Pardubice" a hned vyskočí loňský absolutní zmar čtvrtfinálového Zápasu 5. Právě ten je a bude pro Jakuba Houšku hlavní hnací silou pro sérii s Opavou, jež už zítra startuje před TV kamerami. Děčínská parta do play-off vstupuje připravena. Týmový lídr Luboš Stria jí navíc nedávno poskytl "očistnou terapii" v městské knihovně, kde vyprávěl o svém svérázném řešení loňské krizové situace, a celek už se tak nemůže dočkat úvodního pátečního rozskoku. Když o tom slyšíte Jakuba Houšku s nadšením mluvit, máte pocit, že s vámi hovoří malý kluk, co se těší na dárky pod vánočním stromkem. Až teprve jeho slova o tom, že člověk neví, jak dlouho ještě bude hrát, vás uvedou do reality 31letého otce dvou dětí, kterého NBL.cz před play-off důkladně vyzpovídal.

Číst celý článek 511xPřečteno
Přehled lídrů statistik letošní sezony s řadou zajímavostí
Vládce Mitchell, top Čech Blažek. Trojkokrál Jurečka a senzace Houška!

Exkluzivně dub 10 2014 07:59 Po 42. kolech základní části je třeba vyzdvihnout ty nejlepší z nejlepších a to znamená jediné - zabřednout do nekonečného světa statistik, jež v sobě skrývají roky úsilí, odříkání a nezměrné energie vkládané do každého tréninku a zápasu v podání těch nej aktérů Mattoni NBL. A kdo tedy ovládl statistiky letošní sezony?

Číst celý článek 512xPřečteno
Summary dohrávky 8. kola
V nácviku na čtvrtfinále Nymburk deklasoval Ostravu o 34

Aktualizováno dub 8 2014 20:28 DOPLNĚNY OHLASY Vojtěch Hruban, Pavel Houška a Vlado Ilievski vzali v posledním duelu základní části Novou huť na kolotoč hned v první čtvrtině, v níž zaznamenali 26 z 29 bodů Nymburka. A Hruban s Houškou se postarali o klíčový tříminutový únik z 18-13 na 29-13. Mistr jen za úvodní periodu vsítil 4 ze svých 8 trojek.

Číst celý článek 405xPřečteno
Velké interview s trenérem Pardubic nejen ke čtvrtfinále s Ústím
Bohunický o 60 bodech Mitchella, nezničitelném Ellovi, spaní i Kouči roku

Exkluzivně dub 8 2014 16:55 Bude to čtvrtfinálová série jako řemen. Nikdo by se možná ani nedivil, kdyby se natáhla na pět zápasů, protože v základní části Mattoni NBL si Pardubice i Ústí striktně držely domácí prostředí. V těch mačích však skoro pokaždé Bekse někdo chyběl. O tom, zda to tak bude i ve čtvrtfinále, ale také o svém klidném spaní, nenaplnění z třetího místa, nízké výpovědní hodnotě sezonních bitev se Slunetou, taktice na Mitchella i svých šancích na Kouče roku hovořil s NBL.cz kouč JIP Dušan Bohunický.

Číst celý článek 628xPřečteno
aktuality
aktuální utkání

PLAYOFF MATTONI NBL 2013/14
BK JIP Pardubice
3
Sluneta Ústí nL
0
BK Opava
2
BK Děčín
1
NH Ostrava
0
Ariete Prostějov
2
BC Farfallino Kolín
0
 
0
BK JIP Pardubice 
0
 
0
 
0
0
 
0

Basketmag.cz
U Lions a v Nové huti platí pokuty dokonce i trenéři!
ZAJÍMAVOST   Při vrcholné části sezony Mattoni NBL není od věci se po čase opět ...

Omlouváme se všem předplatitelům
Časopis Basket magazín se bohužel dostal do finančních problémů, které intenzivně řeší. Př...

V ŽBL se hraje o mistryně Čech a Moravy
Semifinálové souboje v Ženské basketbalové lize kopírují výsledky dlouhodobé fáze - z post...

Videa
anketa
Co podle vás bylo či stále je událostí této ligové sezony?  

Celkem hlasů: 1123

Facebook


Odkazy
Basketbalová ročenka ročenka – NBL 2013 TVcom - sportovní přenosy Mládežnický basketbal Basketmag.cz
Kvalitní švýcarské produkty určené k přípravě i regeneraci svalů a kloubů. Rychle se vstřebávají, nemastí, nealergizují.

partners www.sportbohemia.cz idnes.cz cd CT4 Česká pošta Molten Mattoni