Výsledkový proužek
  • Čtvrtfinálový Zápas 4: Děčín - Opava 71-69 (2-2)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 3: Pardubice - Ústí 90-72 (3-0), Opava - Děčín 55-61 (2-1), Nymburk - Ostrava 112-78 (3-0), Prostějov - Kolín 85-69 (3-0)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 2: Děčín - Opava 66-76 (0-2), Ústí - Pardubice 78-85 (0-2), Ostrava - Nymburk 63-96 (0-2), Kolín - Prostějov 66-78 (0-2)
  • Čtvrtfinálové Zápasy 1: Opava - Děčín 76-71, Pardubice - Ústí 79-76, Prostějov - Kolín 89-81, Nymburk - Ostrava 88-50
  • Dohrávka 8. kola: Nymburk - Ostrava 87-53
Přehled lídrů statistik letošní sezony s řadou zajímavostí

Vládce Mitchell, top Čech Blažek. Trojkokrál Jurečka a senzace Houška!

Exkluzivně dub 10 2014 07:59 Po 42. kolech základní části je třeba vyzdvihnout ty nejlepší z nejlepších a to znamená jediné - zabřednout do nekonečného světa statistik, jež v sobě skrývají roky úsilí, odříkání a nezměrné energie vkládané do každého tréninku a zápasu v podání těch nej aktérů Mattoni NBL. A kdo tedy ovládl statistiky letošní sezony?

Číst celý článek 517xPřečteno
Summary dohrávky 8. kola

V nácviku na čtvrtfinále Nymburk deklasoval Ostravu o 34

Aktualizováno dub 8 2014 20:28 DOPLNĚNY OHLASY Vojtěch Hruban, Pavel Houška a Vlado Ilievski vzali v posledním duelu základní části Novou huť na kolotoč hned v první čtvrtině, v níž zaznamenali 26 z 29 bodů Nymburka. A Hruban s Houškou se postarali o klíčový tříminutový únik z 18-13 na 29-13. Mistr jen za úvodní periodu vsítil 4 ze svých 8 trojek.

Číst celý článek 416xPřečteno
Velké interview s trenérem Pardubic nejen ke čtvrtfinále s Ústím

Bohunický o 60 bodech Mitchella, nezničitelném Ellovi, spaní i Kouči roku

Exkluzivně dub 8 2014 16:55 Bude to čtvrtfinálová série jako řemen. Nikdo by se možná ani nedivil, kdyby se natáhla na pět zápasů, protože v základní části Mattoni NBL si Pardubice i Ústí striktně držely domácí prostředí. V těch mačích však skoro pokaždé Bekse někdo chyběl. O tom, zda to tak bude i ve čtvrtfinále, ale také o svém klidném spaní, nenaplnění z třetího místa, nízké výpovědní hodnotě sezonních bitev se Slunetou, taktice na Mitchella i svých šancích na Kouče roku hovořil s NBL.cz kouč JIP Dušan Bohunický.

Číst celý článek 637xPřečteno
Preview dohrávky 8. kola

Končí základní část. Mistr dnes bude napravovat neděli

Aktualizováno dub 8 2014 07:28 Zdánlivě v dnešním posledním utkání základní části o nic nejde. Ostravě rozhodně ne. Nymburk má však dva cíle: udržet neporazitelnost, aby měl stále možnost odehrát celou sezonu s nulou v kolonce porážek, což se mu ještě v titulové éře nepodařilo. A především musí smýt pachuť z víc než nevydařeného nedělního utkání ve Svitavách. Dohrávka osmého kola začíná v Nymburce úderem 18. hodiny.

Číst celý článek 451xPřečteno
Šiřina o Děčínu, hrkací D1, esu Ladislava S., slabině Petra D. i zprávě Rona G.

Exkluzivně dub 7 2014 18:48 Opavský tým má před čtvrtfinále s Děčínem nabito. Pokud budou všichni zdraví, bude disponovat baterií hned 6 střelců s minimálně 9 body na utkání a třemi dalšími čipery mezi šesti až sedmi body. Hned devět Slezanů má v sezoně na kontě aspoň 7 úspěšných trojek, sedm jich dalo minimálně 20 trojprojektilů, šest zacílilo přesně nejméně 36 ran zpoza oblouku a kvartet jich dosáhl přinejmenším 43 průstřelů obruče. Zdálo by se tak, že na míči je třeba bránit každého, kdo pozvedne ruku byť jen do výšky hlavy. V týmu je však jeden muž, kolem nějž se hra čtvrtého týmu základní části točí ze všech nejvíc, a bez nějž by měl jen pramalou šanci na úspěch. K rozhovoru o čtvrtfinále, ale také o scouting reportu Ronena Ginzburga jsme si proto nemohli pozvat nikoho jiného než rozehrávače Jakuba Šiřinu.

Číst celý článek 695xPřečteno
Echo závěrečného 44. kola
Bohunický po řeži: Extrémně tvrdé! Kouč K o Pavlíkovi: Zvolil správně

dub 7 2014 10:55 Bitvami jako zvon vyvrcholila základní část letošního ročníku Mattoni NBL. Až závěrečné 44. kolo totiž definitivně určilo složení všech čtvrtfinálových dvojic. Jak tedy vypadají? Mistr z Nymburka narazí na Ostravu, s níž si to však ještě musí zítra rozdat na domácí půdě v rámci dohrávky 8. kola. Vicemistři z Prostějova se utkají s Kolínem, třetí tým základní části JIP Pardubice půjde na kometu sezony z Ústí a Opava se porve o semifinále v super třaskavé sérii s Děčínem.

Číst celý článek 604xPřečteno
Summary dohrávky 11. kola
Tuři v posledním zápase sahali po senzaci!

Aktualizováno dub 6 2014 20:06 Zřejmě to bude slušný oddíl, tihle svitavští Tuři. Viděno prizmatem soubojů s obhájci trofeje rozhodně. Když Qanto vyhrálo první půlku duelu v Nymburce, asi málokdo čekal, že dokáže podobný výkon zopakovat i doma, ba co víc - dokonce bude na dosah největší senzace sezony! Ondřej Peterka dvě vteřiny před koncem čtvrté čtvrtiny chladnokrevně proměnil všechny tři šestky po faulu Palyzy, srovnal na 82-82 a poslal zápas do prodloužení. Až v něm mistr prokázal své kvality a dohrávku 11. kola dokormidloval k vítězství 88-93.

Číst celý článek 803xPřečteno
Preview dohrávky 11. kola
Ve Svitavách je svátek, přijíždí mistr

dub 6 2014 10:23 Až po nezvykle dlouhých sedmi dnech nastoupí dnes k dalšímu ligovému duelu hráči Nymburka, kteří v rámci dohrávky 11. kola míří na palubovku Svitav.

Číst celý článek 382xPřečteno
Souhrn posledního 44. kola
Třetí místo uhájily Pardubice, čtvrtá je Opava!

Aktualizováno dub 5 2014 19:21 První dubnová sobota přinesla do našich životů poslední kolo dlouhodobé části Mattoni NBL . Co to přesně znamená? Tajenka pořadí týmů na třetím až pátém místě je vyluštěna, souboj o devátou příčku rozhodnut a derniéra Jana Pavlíka minulostí.

Číst celý článek 1178xPřečteno
Preview závěrečného 44. kola
V Kolíně, Opavě a Děčíně velká hra o tuto sezonu! Kdo získá jackpot?

Aktualizováno dub 5 2014 08:31 V dnešním závěrečném 44. kole základní části ještě nepůjde o medaile, ani o play-off, přesto jeho výsledky mohou významně předurčit další dění této sezony Mattoni NBL. Ve třech halách se totiž bude soupeřit o moc! O třetí příčku po základní části, jež představuje jackpot pro play-off. Kdo je v osudí a ve hře o tento zlatý grál základní části? Jsou to týmy Pardubic, Opavy a Děčína. Poslední dva nastoupí doma - Válečníci proti Ostravě, Slezané proti Ústí. Oba celky tak mají zdánlivě snadnější úlohu než Beksa na horké palubovce v Kolíně. Všechny tři bitvy mají úvodní rozskok přesně v 18 hodin. A co se děje dál? Česká televize dává už od 17:45 "Loučení Jana Pavlíka", tedy duel Lions s USK. A v Prostějově se bude mít na pozoru v lokálním derby Mmcité Brno, neboť Orli v posledních kolech rozdávají stovky na požádání.

Číst celý článek 719xPřečteno
Mattoni NBL na ČT 4 sport
ct4
aktuality
aktuální utkání

PLAYOFF MATTONI NBL 2013/14
0
0
BK JIP Pardubice
3
Sluneta Ústí nL
0
BK Opava
2
BK Děčín
2
NH Ostrava
0
Ariete Prostějov
3
BC Farfallino Kolín
0
Ariete Prostějov 
0
BK JIP Pardubice 
0
ČEZ Nymburk  
0
 
0
0
 
0

Basketmag.cz
GM Raptors vyslal F-bombu! Impérium vrátilo úder
UDÁLOST    Generální manažer Toronto Raptors ví, jak zažehnout oheň hned na úvod...

U Lions a v Nové huti platí pokuty dokonce i trenéři!
ZAJÍMAVOST   Při vrcholné části sezony Mattoni NBL není od věci se po čase opět ...

Omlouváme se všem předplatitelům
Časopis Basket magazín se bohužel dostal do finančních problémů, které intenzivně řeší. Př...

Videa
anketa
Co podle vás bylo či stále je událostí této ligové sezony?  

Celkem hlasů: 1263

Facebook


Odkazy
Basketbalová ročenka ročenka – NBL 2013 TVcom - sportovní přenosy Mládežnický basketbal Basketmag.cz
Kvalitní švýcarské produkty určené k přípravě i regeneraci svalů a kloubů. Rychle se vstřebávají, nemastí, nealergizují.

partners www.sportbohemia.cz idnes.cz cd CT4 Česká pošta Molten Mattoni