Výsledkový proužek
  • Opava - Orli 83-55 (Klečka 14, Blažek 13 - Slezák 15, Kouřil 10), NH - Opava 74-84 (Zbránek 17, Číž, Urbánek 11 - Blažek 17, Gniadek, Sokolovský 11)
  • Příprava: Inter (mistr Slovenska, bez reprezentantů) – Beksa 66-92 (Kohout 15, Pospíšil 14, Bohačík 12, Pandula a Půlpán 10, Šoukal a Sanders 9)
  • Příprava: Weissenfels (9. tým německé BBL) – Ústí (bez podkošových Američanů) 102-86
  • Příprava: Děčín - Chemnitz (druhá německá liga) 82-80 (Tucker 20, Jelínek 15, Kaša 13, Stria 11, Bažant 6)
  • Příprava: Pardubice - Prudnik 140-69 (Bohačík 16, Potoček 15, Pospíšil 13, Šoukal 12, Šoula, Wall a Půlpán 11, Pandula 10)
SOUHRN SOBOTNÍCH ZÁPASŮ 24. KOLA
Orli ani tentokrát na Geofin nevyzráli

24.01. 18:49:26 Ještě osm minut před koncem zápasu vedli prostějovští basketbalisté nad Novým Jičínem o osm bodů. Ani to jim však nestačilo k tomu, aby poprvé v této sezoně na svého velkého rivala vyzráli. Geofin pod vedením skvělého rozehrávače Emmanuela Ubilly totiž dokázal vývoj zápasu otočit ve svůj prospěch a z Hané si veze těsnou výhru 95:90.

autor:René Peška

Chcete psát komentáře k článkům [?] | Nejsem doposud registrován

26.01.2009 15:05:14  mailman
duckerr:každý poločas byl lepší jeden tým a v závěru rozhodl Ubilla po chybách domácích

0/0

26.01.2009 15:04:33  mailman
renda:už vše:o) Moc rychle jsem četl a viděl jsem, co není.

0/0

26.01.2009 12:55:48  duckerr
Škoda, že Prostějov nevyhrál. Jednoznačně po většinu zápasu byl lepší než Geofin. Nemít Ubillu ..

0/0

25.01.2009 16:59:16  renda
Dobrý den, co vám nesedí o toho, že povinnou výhru favorita pojistil smečem Tarvis Williams? R. Peška

0/0

25.01.2009 11:07:24  mailman
povinnou výhru favorita pojistil smečem Tarvis Williams. Za mi tu něco nesedí. V Prostějově bylo možno vidět opravdu zajímavé utkání. Každý poločas byl jiný a i napínavá koncovky, kdy šťastně vyhráli hosté. Ubilla podal v poslední čtvrtce střelecký koncert, ale zapomínal řídit tým, což mi trochu vadilo. Ale rozhodlo to a to je v dané chvíli nejdůležitější

0/0

24.01.2009 23:43:41  jouda
Už aby běželo video ze záznamu, ze zápasu BK Děčín-BC Kolín. Ta smeč která neskončila košem Tarvise, by byla asi akce Matonni NBL celé její historie. Konkurence by se hledala asi jen ve Vinci Cartrovy, který přeletěl na OH 7 stop vysokého hráče. Neskutečný pohled, doporučuji všem zkouknout =-o