Kooperativa NBL

Nový generální v Brně

06.03.2020 - red
počet přečtení: 423
vytvořeno 06.03.2020, upraveno 06.03.2020

TV KNBL

Ve vedení mmcité1 Basket Brno došlo k jedné podstatné změně. Generálního manažera Filipa Jimramovského ve funkci vystřídal bratr Michal, který poslední dvě sezony působil na pozici provozního manažera a vedoucího týmu. Má několikaleté zkušenosti s organizací sportovních a marketingových akcí, na kterých devět let spolupracoval s hokejovou Kometou Brno. Od začátku letošního roku postupně přebíral agendu od bratra Filipa, který byl časově zaneprázdněn studiem.

„Za poslední dva roky se nám podařilo vytvořit tým lidí, kteří sdílejí nadšení pro basketbal i odhodlání posouvat náš klub tam, kam brněnský basketbal historicky patří. Každodenní práce na tomto společném cíli je pro mě velmi motivující. Zároveň cítím obrovský respekt k historii basketbalu v Brně a závazek udělat maximum pro to, abychom na ni důstojně navázali,“ uvedl Michal Jimramovský, jehož nejbližší cíl v nové roli je jasný - vyhnout se barážovým bojům o udržení.

„Tabulka je ale mimořádně vyrovnaná a díváme se i nad sebe, protože vidina předkola je pro nás pro všechny velkým lákadlem. Zároveň jsme si stanovili jistou vizi, jak klub rozvíjet ve středně- až dlouhodobém horizontu, a na jejím uskutečnění již několik měsíců usilovně pracujeme.“