Kooperativa NBL

Vyjádření klubu k Feltonovi

09.03.2020 - red
počet přečtení: 502
vytvořeno 09.03.2020, upraveno 09.03.2020

TV KNBL

Klub GBA Jindřichův Hradec, usilující o návrat do Kooperativa NBL, na svém webu uveřejnil následující vyjádření k možnosti příchodu 35letého amerického rozehrávače Raymonda Feltona, který má za sebou 15 sezon v NBA: „Proběhly předběžné rozhovory mezi GBA Lions Jindřichův Hradec a panem Raymondem Feltonem. Připravili jsme se na jeho možný příjezd tím, že jsme jej připsali do našeho týmu. Někteří pak na základě této informace předpokládali, že nám svůj příchod již najisto slíbil a podepsal s námi smlouvu. To však není pravda. Doufáme, že se vše podaří vyřešit a že pan Felton bude i nadále zvažovat svůj budoucí příchod do našeho klubu. Jsme rádi, že možnost působení pana Feltona v našem klubu zůstává otevřená a omlouváme se za jakékoli nejasnosti, které případně mohly vzniknout.“