Kooperativa NBL

Seřadí články sestupně (Z-A, 10-1)
Shodli jsme se na vyšším rozpočtu

BRNO V ČASE KORONY Negativního ekonomického dopadu koronavirové pandemie nezůstalo ušetřeno ani brněnské mmcité1. Jak velké škody klub odhaduje, a jak vidí svou nejbližší budoucnost, na to v ligové anketě odpovídal jako pátý generální manažer v pořadí Michal Jimramovský, který do brněnského vedení usedl teprve před dvěma a půl měsíci, tedy těsně před předčasným ukončením Kooperativa NBL.

celý článek
Nasazení radlice neplánuju. Třeba budu křídlo

PŘED 3. KOLEM 1ON1 CHALLENGE S KAMILEM ŠVRDLÍKEM Bude to úkaz, jakých tato soutěž skýtá jen pár. Navíc takto výrazný je z předních ligových hráčů jen on. A z vět soupeřů se dá vyčíst, že z něj jdou obavy. Dvě stě pět čísel vysoký chlapík s ostrými lokty Kamil Švrdlík zastupuje v Kooperativa NBL 1 on 1 Challenge cech podkošových mužů, kteří mají ve hře jeden na jednoho při nižší pohyblivosti zdánlivě nevýhodu. Pardubický létající „dunker“ ale bude chtít ve čtvrtečním třetím základním kole nové soutěže ligy basketbalistů tyhle zákony vyvrátit. I rozséváním strachu.

celý článek
Taktika? Jo, byla, ale po 30 vteřinách jsem měl tmu!

O DRUHÉM KOLE 1 ON 1 CHALLENGE S MATĚJEM SVOBODOU Ačkoli mu včerejší turnaj druhého kola Kooperativa NBL 1 on 1 Challenge skončil v Ostravě až kolem sedmé večer a ještě ho čekala cesta zpátky do Svitav, už dnes ráno musel spěchat na další náročný trénink. Trenér Lukáš Pivoda tak úspěšnému postupujícímu Matěji Svobodovi žádné volno za zásluhy neudělil. A kdyby jen to!

celý článek
TOP gladiátor Šmíd: 100 tisíc si musíš zasloužit!

ECHO 2. KOLA 1 ON 1 CHALLENGE Zapomeňte na kurzy! V gladiátorských bitvách muže proti muži, kdy borci ke konci turnaje už sotva pletou nohama, rozhodují jiné věci, než statistiky z ligové sezony a procento střelby, kdy často stojíte celý útok na místě, v klidu si čekáte na přihrávku a před střelou si ještě stihnete prohrábnout vlasy. To, z jakého těsta skutečně jste, se ukáže až v „Kooperativa NBL 1 on 1 Challenge“, kde na toho nejlepšího, na toho, kdo vydrží opravdu nejvíc, čeká sladkých 100 tisíc korun. A soudě podle druhého kola, jež svedlo k 15 bitvám půltucet hráčů ze skupiny Morava I - ostravský křídelník Filip Šmíd chce stát na konci s největšími prize money opravdu moc.

celý článek
Olomoucko českou cestou. Nově i s Feštrem

AKTUÁLNĚ I tým Hanáků bude v nové sezoně vypadat o hodně jinak než v letošním nedokončeném ročníku. A tou hlavní změnou bude ta, že se v něm objeví jen minimum cizinců, neboť nová sestava bude stát ponejvíce na českých základech.

celý článek
Za 20 vteřin je to 0-4, ani nevíš jak!

PŘED 2. KOLEM 1 ON 1 CHALLENGE S MATĚJEM SVOBODOU Jestli někdo blahořečí nové atraktivní soutěži basketbalové ligy ve hře jeden na jednoho, je to právě on. Do hry hladovějšího hráče byste totiž aktuálně jen těžko hledali. Poslední ligový zápas odehrál 26. října minulého roku. A když už byl po doléčení zraněného kolena konečně připraven na návrat, zkazil mu všechno nástup koronakrize. „Z našeho týmu jsem byl jediný, kdo měl od začátku o 1 on 1 Challenge zájem, a to ještě než jsem věděl, že se bude hrát o sto tisíc korun pro vítěze. Chtěl jsem do toho jít hlavně proto, že jsem už sedm měsíců nehrál zápas a soutěžení mi chybí. Za tuhle příležitost jsem tak vážně rád,“ přiznává 23letý svitavský křídelník Matěj Svoboda, který byl do zranění top skórerem Turů a našlapoval ke kariérní sezoně.

celý článek
Špičkový zelenáč, mistr psychoher a hulení z 1 on1

S POSTUPUJÍCÍMI Z 1. KOLA 1 ON 1 CHALLENGE Hned ve svém prvním základním kole naznačil nový podnik Kooperativa NBL svůj efekt. Ukázal, z jakého těsta jednotliví hráči jsou, co umějí, i co jim schází. Odhalil jejich nejsilnější stránky či slabiny v obraně a dal jim solidní výuční list. A některé hráče také poprvé výrazněji představil širšímu publiku. Kdo kromě fanoušků na severu Čech do čtvrtka blíž znal podkošové mladíky Jakuba Skaličku z Děčína nebo Jana Karlovského z Ústí, kteří dohromady mají v lize odehráno zhruba dvě stě minut? Kdo tušil, že i na této úrovni lze trojku posadit do obruče ze stoje a s obráncem v obličeji, nebo že při dvojtaktech jde dělat parádičky, jako chycení se volnou rukou za temeno hlavy? Třeba tak, jak to vysoustružil špičkový basketbalista Karlovský. Ano, špičkový. Tenhle termín vám ale musí blíže osvětlit Karlovského spoluhráč Ladislav Pecka.

celý článek
Věta, která rozhodla: Dáváš šestky?

ECHO PRVNÍHO KOLA 1 ON 1 CHALLENGE Byla to jedna jediná věta. Děčínského guarda Šimona Ježka ale dost možná zachránila před pádem do propasti nečekaného vyřazení ze soutěže. „Dáváš šestky?“ Takhle obyčejně se zeptal soupeře Ondřeje Sehnala z pražského USK, který stál na čáře trestného hodu ve své domácí hale na Folimance, a kdyby dal, nejenže by vyhrál tento zápas, ale navíc by Ježka „vyautoval“ hned v prvním kole z Kooperativa NBL 1 on 1 Challenge, jejíž vítěz 4. června shrábne rovných 100 tisíc korun.

celý článek
Rád bych minimálně bednu. A díky, ligo!

PREVIEW 1. KOLA 1ON1 CHALLENGE S ŠIMONEM JEŽKEM Exkluzivním děčínským derby ve čtvrtek od 17:30 vystřelí ze startovních bloků přelomová basketbalová soutěž – Kooperativa NBL 1 on 1 Challenge, což je velký turnaj muže proti muži rozdělený do sedmi večerů. Ten první zítra před kamerami TVCOM.cz pohostí pražská Folimanka, kde se proti sobě v úvodním duelu 1. kola postaví dva Válečníci: 190 čísel vysoký křídelník Šimon Ježek a o 16 centimetrů vyšší, ale také o deset let mladší pivot Jakub Skalička. Z hlediska zkušeností a rychlosti by měl být jasným favoritem levoruký Ježek, jenže bude to tak i v reálu?

celý článek
Řežba muže proti muži o 100.000 korun je tu!

UDÁLOST Mysleli jste si, že střelecká soutěž je maximem, co se dalo zrealizovat jako náhrada při ukončení ligy basketbalistů? Máte za to, že většího napětí a show už se v této sezoně nedočkáte? A že už o víc nepůjde? Víc jste se splést nemohli! Už pozítří startuje nový projekt, který zřejmě nemá obdoby na celém kontinentu – Kooperativa NBL 1 on 1 Challenge s 24 hráči a celkovými prize money 175.000 korun, z nichž rovných 100 tisíc připadne vítězi! A to už je výzva, která ligovým hráčům pořádně „rozblikala kontrolky“. Vše odpálí už ve čtvrtek v 17:30 před kamerami TVCOM.cz prvním základním kolem na pražské Folimance, kde také celá soutěž 4. června vyvrcholí velkým play-off pro osm nejlepších bojovníků. A co je naprosto zásadní – hrát už se bude bez roušek.

celý článek
◄◄ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ►►
archiv (1749)