Kooperativa NBL

Televizní snímání ligy míří o patro výš

08.10.2019 - red
počet přečtení: 638
vytvořeno 08.10.2019, upraveno 08.10.2019

Molten_new_ball

TV UDÁLOST NBL Středa bude dalším inovačním milníkem na poli televizního vysílání Kooperativa NBL. Druhé ligové kolo spustí novinku, již už během září předznamenaly přenosy ze světového šampionátu mužů. Nová grafika, nové studio, expert s „elektronickou tužkou“, to byly jen některé z novot stanice ČT Sport ve snímání basketbalu na nejvyšší úrovni.

Teď se stejné možnosti dostává i NBL, a to hned v rámci druhého ligového dějství. Jeho centrálním bodem bude hit ze svitavské palubovky mezi domácími Tury a hosty z Nymurka. Přenos odstartuje v 17:45, ovšem jeho náplní nebude jen bitva čtvrtého s prvním z posledních dvou ligových sezon.

3785ZjN.jpg

Vysílání diváky prostřednictvím reportérů či internetových přenosů zavede i za zajímavým děním do dalších hal. Vedle toho se dočkají i technických novinek, nového stylu upoutávek a dalších předností moderního televizního vysílání.

Už brzy se navíc fanouškům Kooperativa NBL dostane i nový servis v podání internetového „Studia basketbal“, vysílaného skrze portál TVCOM.cz, které díky zapojení některých technických a grafických prvků rovněž pozvedne svou produkci a navýší tak vysílací standard české ligy.