Kooperativa NBL

Český pohár | pohár | 2003/04

Výběr fáze

Kolo 0 - 1. kolo

1. Sokol Motol Sokol Motol Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 11.10.2003 13:30 80:93 (17:31 39:54 63:73)
2. BC Slaný BC Slaný BC Benešov BC Benešov 11.10.2003 18:00 46:80 (15:14 24:31 37:53)
3. Kaučuk Kralupy Kaučuk Kralupy SKB Rokycany SKB Rokycany 11.10.2003 19:00 67:42 (14:10 25:13 49:25)
4. Thermia K. Vary Thermia K. Vary Slovan Bohnice Slovan Bohnice 11.10.2003 17:00 70:83 (20:15 31:43 55:65)
5. Slavia TU Liberec Slavia TU Liberec Sokol H. Králové Sokol H. Králové 11.10.2003 17:00 114:90 (30:19 51:42 82:68)
6. BK Teplice BK Teplice Tesla Pardubice Tesla Pardubice 05.10.2003 11:00 48:68 (11:21 25:42 33:54)
7. Sokol Kutná Hora Sokol Kutná Hora AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav 11.10.2003 17:00 87:69 (19:16 49:34 65:53)
8. Zelko Nymburk Zelko Nymburk "B" Sokol H. Počernice Sokol H. Počernice 11.10.2003 16:00 88:71 (17:16 35:34 60:50)
9. Slovan Varnsdorf Slovan Varnsdorf BK Ústí n.L. BK Ústí n.L. "B" 11.10.2003 16:00 107:81 (34:18 57:49 81:70)
10. Slovan J. Hradec Slovan J. Hradec Rychnov n. Kněžnou Rychnov n. Kněžnou 11.10.2003 17:30 69:58 (19:18 35:35 45:51)
11. Darren Chrudim Darren Chrudim ŽĎAS Žďár n.S. ŽĎAS Žďár n.S. 11.10.2003 17:00 57:84 (12:10 22:34 37:63)
12. BK Pardubice BK Pardubice "B" SK Žabovřesky SK Žabovřesky 11.10.2003 16:00 97:89 (21:16 49:42 74:66)
13. Sokol Boskovice Sokol Boskovice TJ Třebíč TJ Třebíč 11.10.2003 18:00 81:88 (21:24 35:56 54:79)
14. BSK Jičín BSK Jičín Dvůr Králové n.L. Dvůr Králové n.L. 11.10.2003 17:00 74:84 (13:19 36:44 57:61)
15. MEZ Mohelnice MEZ Mohelnice SKB Proton Zlín SKB Proton Zlín 11.10.2003 16:30 58:92 (17:26 29:47 45:75)
16. BK Opava BK Opava "B" Slezan F.-M. Slezan F.-M. 09.10.2003 18:30 91:58 (31:15 50:36 69:48)
17. Valašské Meziříčí Valašské Meziříčí BCS Husovice BCS Husovice 11.10.2003 17:00 79:112 (21:21 36:50 65:83)
18. Slavoj Č. Těšín Slavoj Č. Těšín Slavia Kroměříž Slavia Kroměříž 07.10.2003 18:00 106:85 (28:23 53:43 77:58)
19. BC Benešov BC Benešov Jiskra Domažlice Jiskra Domažlice 01.11.2003 19:30 108:68 (25:13 50:32 78:50)
20. Kaučuk Kralupy Kaučuk Kralupy Loko Plzeň Loko Plzeň 31.10.2003 18:30 79:85 (14:21 28:29 52:64)
21. Slovan Bohnice Slovan Bohnice BK Sokolov BK Sokolov 01.11.2003 18:00 90:99 (13:25 37:44 59:73)
22. Slavia TU Liberec Slavia TU Liberec Slavoj Litoměřice Slavoj Litoměřice 01.11.2003 00:00 87:95 (31:26 48:53 72:74)
23. Tesla Pardubice Tesla Pardubice Sokol pražský Sokol pražský 01.11.2003 19:30 73:83 (24:20 44:36 61:63)
24. Sokol Kutná Hora Sokol Kutná Hora Dukla Dejvice Dukla Dejvice 31.10.2003 19:00 77:99 (15:23 34:48 50:71)
25. Zelko Nymburk Zelko Nymburk "B" BSK Č. Budějovice BSK Č. Budějovice 01.11.2003 18:30 70:74 (20:16 32:37 46:63)
26. Slovan Varnsdorf Slovan Varnsdorf Sokol Vyšehrad Sokol Vyšehrad 01.11.2003 18:30 90:98 (25:21 46:50 66:76)
27. Slovan J. Hradec Slovan J. Hradec BK Prostějov BK Prostějov 01.11.2003 17:00 48:115 (15:31 22:49 37:67)
28. ŽĎAS Žďár n.S. ŽĎAS Žďár n.S. Lavimont Blansko Lavimont Blansko 01.11.2003 18:00 75:85 (18:24 40:42 59:56)
29. BK Pardubice BK Pardubice "B" BC Kolín BC Kolín 01.11.2003 00:00 65:82 (14:22 29:42 50:58)
30. TJ Třebíč TJ Třebíč BK Sadská BK Sadská 01.11.2003 17:00 81:69 (21:14 40:30 51:55)
31. Dvůr Králové n.L. Dvůr Králové n.L. BK Jihlava BK Jihlava 01.11.2003 17:00 68:77 (24:26 34:43 50:58)
32. SKB Proton Zlín SKB Proton Zlín UP Olomouc UP Olomouc 01.11.2003 18:00 93:85 (27:20 46:38 70:57)
33. BK Opava BK Opava "B" VŠB Ostrava VŠB Ostrava 30.10.2003 19:45 86:81 (23:17 56:40 71:60)
34. Slavoj Č. Těšín Slavoj Č. Těšín BCS Husovice BCS Husovice 28.10.2003 18:00 72:89 (18:21 32:44 51:62)

Kolo 3 - 3. kolo

Kolo 4 - 4. kolo

Kolo 5 - 5. kolo

Kolo 6 - semifinále