Zpět na hlavní obsah
Můj basketbal
Můj basketbal
ČBF
NBL
ŽBL
3x3
Rozhodčí
CSR
Fanshop
Nová identita
Vybrat sekci
Můj basketbal
ČBF
ZBL.BASKTEBALL
3x3
Rozhodčí
CSR
Fanshop
Nová identita
Novinky
Video
Zápasy
Statistiky
Lídři
TOP výkony
Hráči
Týmy
Trenéři
Zápasy
Návštěvnost
Srovnání
Rozhodčí
Týmy
Basket Brno
BC GEOSAN Kolín
BK ARMEX Děčín
BK KVIS Pardubice
BK REDSTONE Olomoucko
BK Opava
SK Slavia Praha
ERA Basketball Nymburk
Sršni Photomate Písek
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
Hráči
Tabulky
Historie
Pohár
Poprvé
Faktor
Studio
Instagram
Facebook
Youtube
hledat
Vyhledávaní
CZ.BASKETBALL
Fan shop
Play-off
Na úsvitu play-off dvě řežby na severu!
16. 4. 2024
Na úsvitu play-off dvě řežby na severu!
Rozhovory
Tak nějak mě to nikdy nenapadlo
15. 4. 2024
Tak nějak mě to nikdy nenapadlo
Play-off
17 rozhodčích pro ligové play-off
15. 4. 2024
17 rozhodčích pro ligové play-off
6.4.
12. kolo - 18:00
Konec
SKS
87
PIS
81
Karta zápasu
14. kolo - 18:00
Konec
UNL
96
KOL
82
Karta zápasu
14. kolo - 18:00
Konec
NBK
89
PCE
72
Karta zápasu
12. kolo - 18:00
Konec
OLO
75
OVA
95
Karta zápasu
14. kolo - 18:00
Konec
USK
82
OPA
78
Karta zápasu
14. kolo - 18:00
Konec
BRN
77
DEC
79
Karta zápasu
10.4.
1. kolo - 17:45
Konec
KOL
76
OVA
83
Karta zápasu
1. kolo - 18:00
Konec
USK
66
OLO
76
Karta zápasu
12.4.
2. kolo - 17:30
Konec
OVA
82
KOL
57
Karta zápasu
2. kolo - 18:00
Konec
OLO
88
USK
78
Karta zápasu
16.4.
1. kolo - 18:00
Série 0:0
UNL
PCE
Karta zápasu
Vstupenky
1. kolo - 18:00
Série 0:0
DEC
BRN
Karta zápasu
Vstupenky
17.4.
2. kolo - 18:00
Série 0:0
UNL
PCE
Karta zápasu
Vstupenky
2. kolo - 18:00
Série 0:0
DEC
BRN
Karta zápasu
Vstupenky
18.4.
1. kolo - 18:00
Série 0:0
NBK
OLO
Karta zápasu
Vstupenky
1. kolo - 18:00
Série 0:0
OPA
OVA
Karta zápasu
Vstupenky
19.4.
2. kolo - 18:00
Série 0:0
NBK
OLO
Karta zápasu
Vstupenky
2. kolo - 18:00
Série 0:0
OPA
OVA
Karta zápasu
Vstupenky
20.4.
3. kolo - 17:30
Série 0:0
PCE
UNL
Karta zápasu
Vstupenky
3. kolo - 18:00
Série 0:0
BRN
DEC
Karta zápasu
Vstupenky
21.4.
4. kolo - 17:30
Série 0:0
PCE
UNL
Karta zápasu
Vstupenky
4. kolo - 18:00
Série 0:0
BRN
DEC
Karta zápasu
Vstupenky
22.4.
3. kolo - 18:00
Série 0:0
OLO
NBK
Karta zápasu
Vstupenky
3. kolo - 19:00
Série 0:0
OVA
OPA
Karta zápasu
Vstupenky
23.4.
4. kolo - 18:00
Série 0:0
OLO
NBK
Karta zápasu
Vstupenky
4. kolo - 18:00
Série 0:0
OVA
OPA
Karta zápasu
Vstupenky
24.4.
5. kolo - 18:00
Série 0:0
UNL
PCE
Karta zápasu
Vstupenky
5. kolo - 18:00
Série 0:0
DEC
BRN
Karta zápasu
Vstupenky
26.4.
5. kolo - 18:00
Série 0:0
NBK
OLO
Karta zápasu
Vstupenky
5. kolo - 18:00
Série 0:0
OPA
OVA
Karta zápasu
Vstupenky
27.4.
6. kolo - 17:30
Série 0:0
PCE
UNL
Karta zápasu
Vstupenky
6. kolo - 18:00
Série 0:0
BRN
DEC
Karta zápasu
Vstupenky
28.4.
6. kolo - 17:30
Série 0:0
OVA
OPA
Karta zápasu
Vstupenky
6. kolo - 18:30
Série 0:0
OLO
NBK
Karta zápasu
Vstupenky
29.4.
7. kolo - 18:00
Série 0:0
DEC
BRN
Karta zápasu
Vstupenky
7. kolo - 18:00
Série 0:0
UNL
PCE
Karta zápasu
Vstupenky
30.4.
7. kolo - 18:00
Série 0:0
NBK
OLO
Karta zápasu
Vstupenky
7. kolo - 18:00
Série 0:0
OPA
OVA
Karta zápasu
Vstupenky
NBL TV
archiv tv
Play-off Kooperativa NBL 2024 startuje!
16. 4. 2024
Odhalení Poháru Jiřího Zídka v obrazech
11. 4. 2024
Výroba Poháru Jiřího Zídka st.
9. 4. 2024
Body
1.
Ty Nichols
SLUNETA Ústí nad Labem
21.5
2
Martin Svoboda
Sršni Photomate Písek
20.3
3
Lesley Cortez Varner II
SK Slavia Praha
19.8
4
Matěj Svoboda
BK ARMEX Děčín
18.8
5
Marcus Shaver Jr.
BK REDSTONE Olomoucko
17.0
Kompletní pořadí
Doskoky
1.
Vojtěch Sýkora
Sršni Photomate Písek
11.6
2
Jakub Petráš
BC GEOSAN Kolín
9.8
3
Milenko Veljković
BC GEOSAN Kolín
9.0
4
Adrio Ramone Bailey
BK REDSTONE Olomoucko
9.0
5
Elyjah David Williams
NH Ostrava
8.8
Kompletní pořadí
Asistence
1.
Vojtěch Sýkora
Sršni Photomate Písek
8.5
2
Anthony Lamont Walton jr.
BK ARMEX Děčín
7.5
3
Jakub Šiřina
BK Opava
7.4
4
Adam Číž
BC GEOSAN Kolín
5.8
5
Radovan Kouřil
BK Opava
5.7
Kompletní pořadí
Kooperativa Faktor
1.
Terrell Lamont Brown-Soares
Basket Brno
10.0
2
Martin Svoboda
Sršni Photomate Písek
6.4
3
Delvon Johnson
SLUNETA Ústí nad Labem
5.8
4
Adrio Ramone Bailey
BK REDSTONE Olomoucko
5.6
5
Chase Michael Jeter
NH Ostrava
4.7
Kompletní pořadí
Čtvrtfinále
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
0
0
BK ARMEX Děčín
Basket Brno
0
0
ERA Basketball Nymburk
BK REDSTONE Olomoucko
0
0
BK Opava
NH Ostrava
0
0
Užitečnost
1.
Ty Nichols
SLUNETA Ústí nad Labem
26.4
2
Martin Svoboda
Sršni Photomate Písek
24.2
3
Vojtěch Sýkora
Sršni Photomate Písek
24.1
4
Anthony Lamont Walton jr.
BK ARMEX Děčín
20.9
5
Lesley Cortez Varner II
SK Slavia Praha
20.8
Kompletní pořadí
Úspěšnost střelby za 3 body
1.
Luděk Jurečka
BK Opava
47.7%
2
Martin Gniadek
BK Opava
44.4%
3
Myles Stephens
ERA Basketball Nymburk
42.6%
4
Marcus Shaver Jr.
BK REDSTONE Olomoucko
42.1%
5
Filip Kroutil
BK ARMEX Děčín
42.0%
Kompletní pořadí
titulární a generální partner
generální partneři
hlavní partneři
generální mediální partner
hlavní mediální partneři
partneři
mediální partneři
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.
Viac informácií
Súhlasím