KOLO: 10. kolo

ROZHODČÍ: Ivor Matějek, Vlastimil Kurz, Michal Komprs

KOMISAŘ: Robert Paulík

NH díky druhé půli

Hradec v Ostravě vydržel poločas (43-43), když zejména díky 9 bodům Marquardta vyhrál první čtvrtinu (15-20). Domácí se ale ještě do půle z druhých šancí a trojek hostům dorovnali a v posledních šesti minutách třetí čtvrtiny udeřili rozhodným únikem na 66-56, když skórovali z útočných doskoků, a Kingspan tížily ztráty. Čtvrtá čtvrtina už NH kontrolovala a druhou půli ovládla 47-33.

K vítězství 90-76 ji tlačili Stanojevič (15), Koloničný (14), Bažant (12), Boggs (11) a Zaharijevic (10+9 doskoků). Za hosty (bez Hampla a některých méně vytěžovaných hráčů) kontrovali Marquardt (17), Ondřej Peterka (13), Kolář, Canda (po 11) a Lošonský (10). Domácím patřily trojky (11-9), body z brejků (27-18) i z druhých šancí (20-6) a také měli méně ztrát (14-19).