Kooperativa NBL

Výhody pro věrné fanoušky

 

S Kooperativa NBL na Hrady CZ

Hrady_300_FINALGenerální partner basketblaové ligy pojišťovna Kooperativa odměňuje věrné fanoušky Kooperativa NBL. Kdo si nenechá ujít vyvrcholení letošní sezony pod bezednými koši, ten si k zakoupené vstupence odnese take unikátní kód na zisk jedné vstupenky zdarma k zakoupené vstupence na jeden z osmi festivalů Hrady CZ v hodnotě 500 Kč.

 

Pokud nechcete, aby Vám lákavý bonus unikl, kupte si vstupenku na utkání play-off Kooperativa NBL hned teď, v pohodlí a z domova. Díky unikátnímu jednotnému ticketingovému systému Kooperativa NBL Vám stačí kliknout na následující odkaz a vybrat si, na který že zápas vyrazíte: nbl.cz/vstupenky.html

 

 

Genesis za fotku

Hyundai_300Chcete si užít víkend v luxusní vlajkové lodi partnera Kooperativa NBL automobilky Hyundai? Genesis čeká možná právě na vás! Stačí udělat několik jednoduchých kroků:

 

1. Vyhledejte před halou vystavený vůz Hyundai a pořiďte si s ním fotku

2. Staňte se followerem @HyundaiCZ na Instagramu

3. Nahrajte fotku na svůj instagramový účest s hashtagem #TvojeHyundaiTvojeHra

 

Komise složená ze zástupců Kooperativa NBL a Hyundai vybere do konce play-off čtyři vítěze (z každé semifinálové série, zápasů o 3. místo a finále). Vítěz získává automobil Genesis s plnou nádrží na víkend. Soutěžící na 2. - 5. místě se mohou těšit na basketbalový míč a vstupenky na utkání reprezentace v kvalifikaci MS 2019 v Pardubicích (29.6. proti Finsku, 2.7. proti Bulharsku).

 

 

Už nikdy nepřijdete na zápas pozdě

Lotus_300Stane se Vám, že někdy zmeškáte rozskok zápasu svého oblíbeného týmu? Nebo jste dochvilní a chodíte všude včas? Ať je to tak nebo tak, bez hodinek se neobejdete. Teď si navíc můžete vybrat hodinky Lotus podle vlastního vkusu a se slevou 15 %. Na každé elektronické či tištěné vstupence najdete unikátní kód, který Vám umožní využít výše zmíněnou slevu na nákup značkových hodinek Lotus v e-shopu www.lotus-hodinky.cz.